Репродуктивне здоров’я – запорука здорової нації

Людина та її життя є найвищими соціальними цінностями держави. На сьогодні, особливе занепокоєння викликає стан репродуктивного здоров'я, яке є невід'ємною складовою частиною здоров'я нації в цілому, і має стратегічне значення для забезпечення сталого розвитку суспільства.

З метою зменшення рівня материнської та дитячої смертності, незапланованої вагітності та профілактики захворювань, 08 липня 2019 року, у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” соціальним педагогом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду на тему: “Репродуктивне здоров’я сім’ї” для породіль.

Під час діалогу з молодими матусями обговорено питання щодо безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство.

Наприкінці заходу учасники дійшли згоди, що турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини.

Питання щодо підвищення рівня обізнаності населення, здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство залишається одним з пріоритетів у роботі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.