Уповноважені служби району проводять тематичні заходи з неповнолітніми

28 травня 2019 року, до Всесвітнього дня без тютюну та Дня захисту дітей, головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Валентиною Давидовою спільно з інтегратором місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катериною Кравчук, студенткою Даною Присяжнюк, працівниками районного відділу філії  ДУ “Центр пробації” Юрієм Цапко та  ювенальної превеціії Бериславського ВП ГУНП Юлією Сабко,  проведено тематичний діалог на тему: “Тютюн - загроза для розвитку” для неповнолітнього, що засуджений до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі.

Під час заходу організатори розповіли та обговорили, в яких місцях забороняється палити, які штрафи передбачені за порушення заборони та обов'язки неповнолітніх. Після цього пограли у навчально-розважальну гру “Важниця правова”, яка дала можливість поновити знання та дізнатися багато корисного з українського законодавства.

Наприкінці заходу організатори заходу наголосили, що в Україні усі діти мають право на безкоштовного адвоката та розповіли про роботу Національної дитячої “гарячої лінії” за безкоштовним номером 08005002259 (із стаціонарного телефону) і  безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільного).

 

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.