Бериславців закликали берегти репродуктивне здоров’я та планувати сім’ю

Питання репродуктивного здоров’я та планування сім’ї стають дедалі актуальнішими для українців, адже дедалі інтенсивніше знижується кількість жінок репродуктивного віку. Це впливає на рівень народжуваності, на демографічні показники, і в результаті на соціально-економічну ситуацію в країні загалом.

15 травня 2019 року на території міста Берислав проведено вуличну акцію, в рамках Тижня репродуктивного здоров’я , під гаслом “Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я”, яку організував Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В проведенні акції взяли участь спеціалісти Бериславського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, Центральної районної бібліотеки та лікар-інфекціоніст кабінету “Довіра” комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”.

Мета заходу спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань,      які передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу та збереження репродуктивного здоров’я.

Під час акції учасники заходу роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом та проводили бесіди з мешканцями міста про значення здорового способу життя, роз’яснювали перехожим, особливо молоді, що тільки безпечна поведінка та здоровий спосіб життя збережуть здоров’я та захистять від ВІЛ-інфекції, наркоманії, туберкульозу та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Важливо забезпечити мешканців району потрібними знаннями щодо ризиків інфекційних захворювань та переконати їх в необхідності раннього виявлення даних хвороб і оперативного лікування.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.