Кожна дитина повинна бути бажаною, а кожна вагітність запланованою

Картинки по запросу дитячі ніжкиНародження дитини - чи не най­більша радість у житті кожної родини. Кожна мати, чекаючи на первістка, сподівається народити здорове дитя, яке стане  її надією  і під­тримкою у житті.

14 травня 2019 року, у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”,             у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” соціальним педагогом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду-діалог на тему: “ Кожна дитина повинна бути бажаною, а кожна вагітність – запланованою” для породіль.

Мета заходу – поглиблення знань молодих матерів в питаннях планування сім’ї та пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я,     а також зниження кількості незапланованих вагітностей.

У ході бесіди жінкам надано інформацію щодо збереження репродуктивного здоров'я, методи контрацепції, соціальний аспект материнства та батьківства.

По закінченню заходу кожній із породіль надано детальну інформацію про способи та організацію соціальної підтримки сім’ї, якими батьки і члени їх родин можуть скористатися у майбутньому та вручені інформаційні буклети «Запланований вибір», «Плануй своє життя», «Майбутнє варто планувати».

Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою    і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.