Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 14 травня 2019 року, відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  “Сокіл”  (“Джура”). Команди із 7 закладів повної загальної середньої освіти району взяли участь у змаганнях.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Ця гра є важливим засобом формування патріотичної свідомості у молоді, сприяє розвитку національних та моральних цінностей, розвиває вміння та навички, які необхідні захисникам і патріотам України. Учасники «Джури» змагались з військових дисциплін та вмінні надавати першу допомогу постраждалим, показували спритність і витривалість.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Привітати учасників районного етапу гри завітала перший заступник голови районної державної адміністрації, керівник штабу з питань проведення І (районного) етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри  “Сокіл”  (“Джура”) у 2018-2019 навчальному році Ірина Дробиш.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Звертаючись до учасників, Ірина Анатоліївна зазначила, що у сучасних суспільно-політичних умовах, пріоритетного значення набуває військово-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Саме ці цілі сповна реалізує військово-патріотична гра «Джура». Також перший заступник відмітила, що приємним аспектом сьогоднішніх змагань є рівна кількість дівчат і хлопців у кожній команді, що свідчить про свідомість і глибокий патріотизм підростаючого покоління.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.По завершенню змагань відбулось нагородження переможців. Перше місце виборола команда закладу повної загальної середньої освіти №1, другу сходинку зайняв Миколаївський заклад повної загальної середньої освіти, а почесне третє місце посіла команда із Качкарівського закладу повної загальної середньої освіти.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Вітаємо переможців та учасників змагань!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.