Проведено ярмарок вакансій

08 травня 2019 року вже вкотре ТОВ “АТБ-Маркет” завітало до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  з метою забезпечення кадрами свого підприємства. Менеджер з персоналу ТОВ “АТБ-Маркет” О.П. Борисовська запропонувала вакансії, серед яких: продавець-консультант, охоронець, прибиральник службових приміщень. Слід відзначити, що вакансії були запропоновані не тільки в Бериславі, також було ознайомлено з сезонними вакансіями в місті Генічеську.

Міні-ярмарок вакансій відвідали 17 осіб з числа зареєстрованих безробітних. Представник ТОВ “АТБ-Маркет” ознайомила присутніх з про умовами праці, які відповідають європейським стандартам, про гідну заробітну плату, соціальні гарантії та перспективи розвитку  підприємства.  Найбільш відповідальним працівникам пропонують професійний розвиток шляхом навчання на виробництві.

Враховуючи вимоги роботодавця та кваліфікаційний рівень претендентів – більшість із числа присутніх безробітних зацікавилися пропозиціями та заповнили анкети для подальшого розгляду вакансій.

На заході всі безробітні отримали вичерпні відповіді на всі запитання. В свою чергу, враховуючи кількість бажаючих працювати в ТОВ “АТБ-Маркет”, було задоволено потребу роботодавця. Отже, основну мету міні-ярмарку вакансій було виконано у повній мірі.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.