Мандрівка планетою “Професія”

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників - це завжди проблема номер один. Саме тому  професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків служби  зайнятості. У роботі з учнівською молоддю  Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості  використовуються різні профорієнтаційні заходи, серед яких став  традиційний Ярмарок професій – “Мандрівка планетою “Професія”, що відбувся у приміщенні філії  для учнів  - випускників шкіл сільської місцевості.

Для презентації своїх навчальних закладів на  “Ярмарок професій” прибули представники  навчальних закладів м. Берислава – Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф.Беньковського та Бериславський медичний коледж, а також   Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  Представники навчальних закладів показували  свої презентації, розповідали про умови та етапи вступу,  навчально-матеріальну базу закладу, професійний склад викладачів та свої досягнення. Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Відвідання “Ярмарку професій” сьогодні, в   перспективі - усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

За словами учасників “Ярмарку професій”, проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.