Підготовка до сезонних робіт у сільському господарстві

Завдяки  співпраці Бериславської  районної філії  з Херсонським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, для колишніх робітників та спеціалістів агроформувань Бериславського району є можливість проведення курсів цільового призначення з охорони праці у сільському господарстві.

Так, з 06 травня  2019 року, 30 осіб з числа безробітних проходять професійне  навчання (підвищення кваліфікації) на базі Хесонського ЦПТО ДСЗ   за  навчальною програмою “Актуальні питання з охорони праці”.

 Із слухачами проводить навчання викладач  Михайло Тодоріко, який розповідає питання щодо охорон праці, її функції та завдання, інструктажі з питань охорони праці, проведення медичних оглядів та  засобів  індивідуального захисту. По завершенню  навчання проведе перевірку знань слухачів з охорони праці  та вручить  відповідне  посвідчення.

Після закінчення навчання безробітні з початку сезонних робіт будуть працевлаштовані на підприємства агропромислового комплексу Бериславського  району.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.