Школа славиться успіхами своїх учнів!

Показником роботи закладу освіти, його вчителів вважається рівень навчальних досягнень учнів, їх уміння мислити, творчо підходити до процесу навчання, проявляти індивідуальність. Саме ці навички Григорків  Віталій,  учень 9-Б класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти  №3 та Гадомський Андрій, учень 9 класу Зміївського закладу повної загальної середньої освіти змогли проявити під час предметних олімпіад з базових дисциплін та конкурсів.  

Віталій - переможець  районного  етапу  олімпіад  з  географії, української мови та Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, є постійним учасником спортивних змагань, бере активну участь у  суспільному житті школи, міста, району. Також, він успішно займається у секції фізики районного наукового товариства “Еврика”  Малої  Академії  наук  України (відділення  технічної  творчості  та  винахідництва). У цьому навчальному році проект Віталія «Бортне бджолярство в Україні. Донний  пилкосбірник власної конструкції», який він розробив разом зі своїм вдумливим наставником Цурканом Олександром Васильовичем зайняв І місце на обласному етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України у м.Херсоні  та  04-05 травня 2019 року був представлений  у складі  команди  Херсонської  області на Всеукраїнському етапі у м.Києві,  де посів почесне ІІ  місце  серед  молодої  наукової  еліти України.  

Андрій свій шлях до успіху  розпочав перемогою на районному та  обласному етапах Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій). «Скромний, щирий і добрий», – говорять про цього учня вчителі та однокласники. Найповніше розкрити душу хлопця, його творчу уяву, допомогти оволодінню ремеслом вдалося талановитому вчителю трудового навчання Шибіці Володимиру Івановичу. У 2018-2019 навчальному році у складі команди від Херсонської області на Всеукраїнському етапі у м.Чернівці Андрій гідно представив свої вміння і  талант, виконавши творчий проект «Підставки під чашки», практичну роботу «Підставки під гаджет». За результатами теоретичного та практичного турів Андрій  виборов диплом  ІІ  ступеня серед учасників з усієї нашої країни.

Наполегливість  та  відповідальне  ставлення цих учнів та їх вчителів-наставників до справи дали високі результати. Щиро вітаємо Григорків Віталія та Гадомського Андрія з перемогою на Всеукраїнському рівні,  пишаємося  ними і  бажаємо подальших успіхів та перемог. І нехай щороку поповнюються наша Бериславщина новими талановитими зірочками, і збагачується ними наша шкільна родина.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.