Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Сьогодні, 23 квітня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона відбулоася засідання колегії райдержадміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, міського, селищного та сільських голів, представників засобів ЗМІ.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 На порядку денному засідання колегії розглянули ряд важливих питань.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

По першому питанню слухали т.в.о.начальника управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Оксану Гордійчук, яка доповіла про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за підсумками І кварталу 2019 року. Робота  відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, організацій та установ  району протягом  січня - березня 2019 року  була спрямована на забезпечення своєчасності і повноти виплати заробітної плати працівникам всіх сфер діяльності в районі, стабільне функціонування всіх закладів соціально-економічної сфери та виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік, затвердженої рішенням 29 сесії районної ради VII скликання  від 22 грудня 2018 року №371.

Згідно з комплексною оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення  Херсонської області за підсумками 2018 року район посів 10 рейтингове місце.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.