Міжнародний день пам'яток історії та культури

Щороку, 18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток історії та культури, який спрямований на підвищення обізнаності громадськості щодо об’єктів історичної та культурної спадщини як окремих регіонів, так і світу в цілому.

Бериславський район славиться розмаїттям історико-культурних об’єктів. Цінна історико-архітектурна пам'ятка у Бериславі — запорозька Свято-Введенська церква, створена у XVIII столітті.

 На території району розташовані важливі об'єкти української культурної спадщини - Кам'янська Січ, могила кошового отамана Костя Гордієнка, Григоріє-Бізюків монастир та залишки фортеці Тягин. Також збереглась братська могила героїв Кримської війни 1853–1856 років з меморіальною каплицею. У 1996 році на місці Кизи-Кермена встановлено пам'ятний знак на честь здобуття фортеці козаками у 1695 році.

З 2001 року місто Берислав включено до списку історичних населених місць України як найдавніше поселення Херсонської області.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.