Проект “Туристичний ПрофіКемп”, щоб наші діти жили і працювали в Україні

День 11 квітня для команд-учасників обласного масового заходу з профорієнтації учнівської молоді “Туристичний ПрофіКемп”, що проходив у Новій Каховці, залишиться днем незвичайних подій та спогадів.

Конкурсанти досліджували райони, міста, селища області: їх визначні пам’ятки, події, історії людей, архітектуру, природне середовище, вивчали особливості професій, пов’язаних з туризмом. На основі зібраних матеріалів юні дослідники створили туристичні маршрути. У категорії “Кращий гід-екскурсовод” перемогла учениця Анастасія Керпань. Вітаємо Анастасію, команду та адміністрацію школи.  

  

Щиро дякуваємо  всім, хто підтримав нашу команду та долучився до перемоги. У рамках заходу відбувався Ярмарок професій Херсонщини, де професійно-технічні й вищі (І-ІІ рівня акредитації) навчальні заклади міст Нова Каховка і Берислав у формі майстер-класів ознайомили школярів з професіями, яким навчають.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.