Відбувся виїзний захід на території Новорайської об’єднаної територіальної громади

17 квітня 2019 року фахівці Берисласької районної філії Херсонського ОЦЗ організували виїзний захід на території Новорайської об’єднаної територіальної громади, присвячений початку сезонних робіт.

Голова Новорайської ОТГ Олександр Шокуров у вітальному слові розповів присутнім про вже досягнуті результати співпраці зі службою зайнятості, а також привів приклади позитивного досвіду сумісної роботи громади з Бериславською районною філією ХОЦЗ. Директор Бериславської філії Сергій Стародубець детально ознайомив жителів громади з послугами служби зайнятості та Херсонського центру професійно-технічної освіти.

Фахівці центру зайнятості проінформували присутніх щодо перспективних даних про потребу в сезонній робочій силі на підприємствах та господарствах у 2019 році по Бериславському району та Херсонській області.

На захід були запрошені основні ринкоутворюючі підприємства, що діють на території Новорайської ОТГ, такі як: ТОВ “ЮТС-АГРОПРОДУКТ”, ТОВ “ЗООТЕХНОЛОГІЯ” та інші.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на питання стосовно сезонної потреби в робочій силі та перспективи працевлаштування. Усі бажаючі мали змогу заповнити анкети кадрового потенціалу. Таким чином, жителі громади, які не звертались за послугами до служби зайнятості, також матимуть змогу отримувати пропозиції з працевлаштування або навчання.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.