До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів. Ця дата нагадує людству про страшний геноцид і винищення фашистами більш як 250-ти національностей світу.

Саме 11 квітня 1945 року  американські війська вторглися на  територію найбільшого німецького концентраційного табору під назвою Бухенвальд. Цього ж дня в'язні табору, дізнавшись про вторгнення союзників, підняли інтернаціональне повстання, результатом якого стала ліквідація Бухенвальду.

Страшні воєнні роки Другої світової війни зберігають історію існування більш як 14 тисяч концтаборів, які розташовувались як на території Німеччини, так і на окупованих землях. У таборах смерті перебувало близько 18 мільйонів в’язнів з усього світу. Історії цих людей – це моторошні уроки мужності та жаги до життя для молодого покоління.

Схиляємо голови перед всіма, хто страждав у концтаборах. Пам'ятаймо про страшні наслідки та не дамо повторитися історії знову.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.