Ірина Дробиш провела засідання районних робочих груп

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.04 квітня 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш відбулись засідання  районних робочих груп з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Під час роботи було проаналізовано інформацію про нарахування за 2019 рік заробітної плати по 384 суб’єктах господарювання, які здійснюють діяльність у 6 галузях, серед яких: будівництво, аптечний бізнес, сільське господарство, транспортна сфера, оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщення та діяльність із забезпечення стравами і напоями.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.При проведені аналізу виявлено  ряд  платників, у яких середній розмір заробітної плати по підприємству нижчий не тільки середньогалузевого рівня, а й розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн), та вбачаються ознаки заниження фонду оплати праці, з якого сплачуються єдиний соціальний внесок та податок з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету.

Також були розглянуті питання щодо труднощів, які виникають  при виконанні виконавчих проваджень при стягненні боргу по єдиному соціальному внеску Бериславським районним відділом державної виконавчої  служби.

Крім цього, обговорено проведену роботу  районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.  

Були розроблені основні напрями діяльності робочих груп в поточному році.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.