Національна гвардія України гарантує соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей

Національна гвардія України гарантує соціальний захист військовослужбовців та членів їх ÑÑ–Ð¼ÐµÐ¹Відповідно до ст. 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовцям Національної гвардії України надається безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах Національної гвардії України та у медичних закладах системи охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України. 

Військовослужбовці щорічно проходять медичний огляд та лікувально-профілактичні заходи.

Право на обслуговування у відомчих закладах системи охорони здоров’я також зберігається за особами, які мають статус ветерана військової служби, та за військовослужбовцями, звільненими з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби. Санаторно-курортне лікування, оздоровлення та реабілітація військовослужбовців, службовців Національної гвардії України та членів їх сімей здійснюється на власній лікувально-оздоровчій базі, яка включає чотири медичні санаторно-курортні заклади.

Для військовослужбовців за контрактом встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

Вихідні, святкові та неробочі дні є днями відпочинку для всього особового складу, крім військовослужбовців, залучених до виконання службових обов’язків. Військовослужбовцям, які виконували службові обов’язки у вихідні, святкові та неробочі дні, відповідний час для відпочинку надається командиром (начальником), як правило, протягом наступного тижня.

Тривалість щорічної основної відпустки встановлено залежно від вислуги в календарному обчисленні: до 10 років – 30 календарних днів; від 10 до 15 років – 35 календарних днів; від 15 до 20 років – 40 календарних днів; понад 20 календарних років - 45 календарних днів.

Військовослужбовцям за контрактом також надаються - додаткова відпустка за виконання обов’язків військової служби, яке пов’язано з нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або здійснюється в особливих природних географічних, геологічних, кліматичних і екологічних умовах та умовах підвищеного ризику для життя і здоров’я (тривалістю до 15 календарних днів), відповідно до порядку визначеного Кабінетом Міністрів України та інші щорічні додаткові відпустки, передбачені законом.

Слід зазначити, що мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України, які проходять військову службу за контрактом, становить 9000 гривень на місяць.

Зазначений щомісячний розмір під час проходження служби збільшується у зв’язку з призначенням на посади з вищим тарифним розрядом, присвоєнням чергового військового звання, встановленням надбавки за вислугу років, а також з проходженням служби пов’язаної з підвищеним ризиком для життя.

За більш детальною інформацією звертайтеся до військової частини 3056 Національної гвардії України, яка знаходиться за адресою: м. Херсон, Паравозна, буд. 36.

Контактні телефони: (095) 812-54-07, (066) 084-80-38.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.