Проведено кущовий семінар з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу

29 березня 2019 року в приміщенні Бериславської районної державної адміністрації відбувся кущовий  семінар з найактуальніших  та проблемних питань державної  реєстрації нерухомості та бізнесу, ініційований Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області.

У семінарі взяли участь заступник начальника  Головного територіального управління з питань державної реєстрації Григорій Галковський та фахівці профільних напрямків Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. Семінар проходив за  участю суб’єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, нотаріусів, представників центру надання адміністративних послуг та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Метою заходу було забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері державної реєстрації, роз’яснення останніх законодавчих змін у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, обговорення актуальних проблемних питань, що виникають у сфері державної реєстрації, нововведень  та підвищення професійного рівня державних реєстраторів у цих сферах.

Додатково з державними реєстраторами було обговорено процедуру проходження тестування та отримання сертифікатів на базі Міністерства юстиції України. Розглянуто типові помилки, що виникають під час проведення державної реєстрації. Також, було обговорено контроль у сфері державної реєстрації та діяльність «Антирейдерського штабу». Під час зустрічі надано консультативну допомогу державним реєстраторам та обговорено практичні шляхи вирішення проблемних питань.

Водночас, з метою поширення інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» було розповсюджено інформаційні друковані матеріали та наголошено на наступних питаннях:

→    #СтопРейдерство, #МаскиШоуСтоп — захист майнових прав бізнесу та громадян;

→    #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду – вчасне виконання рішення суду дозволяє уникнути додаткових платежів, обмежень (арешт майна, обмеження у праві займатися певним видом діяльності), адміністративної та кримінальної відповідальності, сприяє підвищенню доступності правосуддя, розвитку бізнесу та економіки в регіоні, відіграє важливу соціальну роль.

Насамкінець, заступник начальника  Головного територіального управління з питань державної реєстрації Григорій Галковський подякував учасникам та організаторам семінару та наголосив, що співпраця у такому форматі виступає запорукою надання якісних сервісних послуг населенню.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.