Соціальний мобільний офіс працював в Одрадокам’янській сільській раді

28 березня 2019 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання мобільним соціальним офісом до Одрадокам’янської сільської ради у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу 9 громадянам з питань отримання субсидій, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою, та прийнято заяви у 10 громадян щодо оформлення житлових субсидій.

В ході роботи, завдяки взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей проведено обстеження житлово-побутових умов у 6 сім’ях, де проживає 14 дітей, що отримують державні соціальні допомоги.

Також здійснено 3 перевірки цільового використання допомоги при народженні дитини. Нецільового використання коштів не виявлено.

В с. Миколаївка відвідано родину, яка  потребує контролю з боку сільської ради, як така, що не отримує жодних державних допомог та родину, в якій під опікою знаходиться 3 дітей.

В селі Одрадокам’янка відвідано 2 опікунські родини. У відвіданих родинах проведено роз’яснювальну та консультативну роботу щодо шляхів виходу з проблемних ситуацій, перевірено умови проживання дітей та складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.