Проведено ярмарок вакансій для роботи у прикордонній службі

27 березня 2019 року у Бериславській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій за участю представника Державної прикордонної служби України Азово-Чорноморського регіонального управління м. Херсон в особі відповідального виконавця відділення з добору в Херсонській області – старшини Дмитра Мікрюкова, в якому взяло участь 15 людей без офіційного працевлаштування.

Безробітні ознайомилися з пропозиціями від роботодавця при оформленні контракту, отримали контактні телефони Центрів комплектування.  Дмитро Олександрович  також розповів про можливість навчання за кошти державного бюджету в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та про спеціальності, які можна отримати по її закінченню.

Завершуючи зустріч, присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та інформаційні матеріали у вигляді буклетів.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.