ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ: ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Картинки по запросу ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ ÐÐ“Ð ÐÐ Ð†Ð‡Ð’У 2019 році суб’єкти господарювання агропромислового комплексу – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці (далі – позичальники) мають можливість отримати державну підтримку у вигляді часткової компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами. Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (зі змінами).

Компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами надається на конкурсній основі:

– позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік  до 20 млн гривень та позичальникам, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин (великої рогатої худоби для отримання м’яса і виробництва молока, овець і кіз, кролів, свиней, свійської птиці (крім курей та одержання яєць свійської птиці) та використали кредитні кошти                    для покриття витрат, пов’язаних із такою діяльністю;

– у розмірі 50 % облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, – іншим позичальникам.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами (строком до 12 місяців), залученими для покриття виробничих витрат,                                   та середньостроковими кредитами (строком до 36 місяців), залученими                                для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

З 18 березня 2019 року обласна конкурсна комісія розпочала приймати заявки,  закінчує приймати заявки за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання – до 10 грудня поточного року. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них,  подаються до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації                             за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кабінет 204, контактні телефони:                        (0552) 42-27-39, 42-27-54. 

Зі змістом Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів,  можна ознайомитися за посиланням:  http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/300-2015-п.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.