Відбулася зустріч з громадою міста Берислав та Тягинської сільської ради

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон разом з першим заступником голови райдержадміністрації Іриною Дробиш, депутатами обласної ради Віктором Короленком та Север'яном Кардавою, головним лікарем  комунального некомерційного підприємства "Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Бериславської районної ради  Ігорем  Абрамовим  провели зустрічі з  громадськістю міста Берислав та громадою Тягинської сільської ради.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Під час зустрічей були порушені питання щодо впровадження реформ Президента України у сферах медицини, освіти,  соціального обслуговування населення та децентралізації.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Так, Віктор Короленко розповів про досягнення медичної реформи. Зокрема,  відмічено якісну роботу Бериславського госпітального округу, будівництво нових і дооснащення наявних сільських амбулаторій району, закупівлю нового мамографа і відкриття центру гемодіалізу  у комунальній установі "Бериславська центральна районна лікарня" тощо.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Олександр Гомон  розповів про стан соціально-економічного розвитку району, окремо зупинився на питаннях ремонту доріг та очисних споруд, закінченні будівництва багатоквартирного житлового будинку у місті Берислав та  процесу децентралізації у районі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Ірина Дробиш у своєму виступі наголосила, що реформи Президента України взаємопов'язані та вводяться у дію завдяки співпраці всіх гілок влади. Також перший заступник розповіла про можливість участі у програмах “Доступні ліки”, “Людський капітал”, “Медичні стимули” і “Крок до ВИШу” та окреслила результати впровадження реформ, а саме – про процес монетизації субсидій, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти та медицини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Завершуючи зустріч, керівництво району дало вичерпні відповіді на всі запитання, що турбують жителів району, та взяло на особистий контроль вирішення проблемних питань.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.