Фахівці з профорієнтації проводять тестування

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Від правильного вибору майбутньої професії залежить все подальше життя. І першим кроком у цій справі є тестування.  З допомогою фахівців з профорієнтації  Бериславської районної філії  Херсонського обласного центру зайнятості  надаються  профконсультації  із застосуванням психодіагностичного  тестування безробітним громадянам.  Щоб допомогти   краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності, чи змінити професію служба зайнятості пропонує пройти тестування в АРМ “ПрофКонсультант”.

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистих інтересів і схильностей, із зазначенням відсотка відповідності. 

Безробітні громадяни  отримали  консультації за результатами тестів та індивідуальні поради щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності. Також дійшли  висновку, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у “пошуку професії до душі” у майбутньому.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.