Проведено чергову апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Починаючи робочий тиждень, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела чергову апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району та силових структур. 

В першу чергу було заслухано питання щодо підготовки та проведення виборів Президента України, які відбудуться 31 березня поточного року. Так, було зазначено, що виборчим законодавством на органи виконавчої влади та місцевого самоврядування покладено обов’язки з матеріально-технічного забезпечення по підготовці та проведенню виборів Президента України та сприянню виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. Крім цього, під час наради обговорили питання по забезпеченню дільничих виборчих комісій приміщеннями відповідно до норм та вимог проведення виборів, їх охорони і охорони виборчих бюлетенів, заходів щодо дотримання правопорядку під час виборчого процесу. 
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Також порушувались питання роботи соціальної сфери району, а саме: виїзду соціального мобільного офісу, стану виплат соціальних допомог та монетизації субсидій, зміни принципу фінансування програми “Доступні ліки”, ремонту у закладах соціально-економічної сфери тощо.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.По закінченню наради Ірина Дробиш взяла на контроль найважливіші питання та надала відповідні доручення і рекомендації щодо їх виконання.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.