Обеззброїмо хворобу знанням!

На сьогодні в державі інформування  населення з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом знаходиться на низькому рівні.

Тому, напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, у Бериславському закладі повної загальної середньої освіти №1, фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід з учнями 11 класу щодо шляхів передачі, симптомів, способів лікування, небезпечності туберкульозу.

Мета заходу – підвищення обізнаності підлітків про перші ознаки туберкульозу, ефективність своєчасного лікування та профілактичні заходи, пропаганда здорового способу життя.

Захід проводився в три етапи. Перший етап - бесіда, другий - демонстрація інтерв’ю трьох реальних людей, що перехворіли на туберкульоз. По завершенню проведено опитування школярів, що показали достатній рівень знань з даної проблематики.

Завдяки подібній подачі матеріалу учні добре засвоїли інформацію та зрозуміли, що без обізнаності  – боротьба з хворобою приречена на невдачу. «ПАМ`ЯТАЙТЕ! НАШЕ ЗДОРОВ`Я - У НАШИХ РУКАХ»

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.