Діти об’єднують!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.За ініціативи першого заступника голови Бериславської районної державної адміністрації Ірини Дробиш, відділами культури та освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації, сьогодні, в районному Будинку культури, проведено яскравий гала-концерт переможців щорічних районних фестивалів хореографічного мистецтва “На крилах танцю” та вокального мистецтва “Голос надії”.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У своєму виступі Ірина Дробиш зазначила, що саме діти об’єднують усі політичні сили, усі вікові групи людей та всю нашу батьківщину, бо саме вони є майбутнім України. Також перший заступник подякувала батькам, керівникам гуртків та спонсорам за підтримку талановитої молоді району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Майже півтори години  солісти та  хореографічні колективи  дивували глядачів розмаїттям видовищних та яскравих номерів, вражали майстерністю та дитячою щирістю.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Усі учасники гала-концерту отримали грошові винагороди та солодощі від народного депутата України VIIІ скликання Івана Вінника, народного депутата України VII скликання Миколи Дмитрука, депутатів Херсонської обласної ради Ігоря Йосипенка, Север’яна Кардави та Віктора Короленка, благодійного фонду Ігоря Колихаєва, ТОВ СП “НІБУЛОН” та ПАТ “Князя Трубецького”.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Дитячі очі світилися радістю, а серця дорослих наповнювалися гордістю за юних, але вже таких талановитих дітей, за світле майбутнє нашої України.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.