Мобільний соціальний офіс працював в Ольгівській та Бургунській сільських радах

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.21 березня 2019 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання мобільним соціальним офісом до Ольгівської та Бургунської сільських рад.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу 9 громадянам з питань отримання субсидій, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою, та прийнято заяви у 70 громадян щодо оформлення житлових субсидій.

В ході роботи, завдяки взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей райдержадміністрації  проведено обстеження житлово-побутових умов у 11 сім’ях, з числа багатодітних та малозабезпечених, що отримують державні соціальні допомоги. Фахівцями здійснено раннє виявлення 1 вразливої сім’ї, в якій проживає 2 дітей.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

В селі Вірівка відвідано родину, яка нещодавно переїхала до села, і потребує контролю з боку представників місцевого самоврядування. Сільською радою родина взята на облік як така, що перебуває у складних життєвих обставинах. У відвіданих родинах проведено роз’яснювальну та консультативну роботу щодо шляхів виходу сім'ї з проблемних ситуацій.

В Бургунській сільській раді здійснено прийом громадян та надано допомогу з формуванням пакетів документів на вирішення проблемних питань сімей. Перевірено делеговані сільській раді повноваження органу виконавчої влади у сфері захисту прав дітей.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.