Відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу “Молодь обирає здоров’я”

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.21 березня 2019 року у районному Будинку культури відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу “Молодь обирає здоров’я”.

У даному заході взяли  участь команди  Бериславських №1 та №3, Милівського, Веселівського, Козацького, Новокаїрського, Качкарівського, Шляхівського, Зміївського, Степнянського закладів повної загальної середньої освіти району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Учасників фестивалю привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш, яка наголосила на важливості роботи щодо популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Перше загальнокомандне місце виборола команда Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3, друге місце у команди Милівського закладу повної загальної середньої освіти, третє місце у команди Шляхівського закладу повної загальної середньої освіти.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій кращим був Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №1.

У конкурсі плакатів - Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3.

У конкурсі фотографій - Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3.

У конкурсі-вікторині - Козацький заклад повної загальноїсередньої освіти.

На завершення фестивалю начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталя Стаднік спільно з членами журі підвела підсумки та вручила нагороди.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Учасники фестивалю були нагороджені  призами від народного депутата України VIII скликання Івана Вінника та солодкими подарунками від ТОВ  «Берислав-хлібозавод» та народного депутата України VІІ скликання Миколи Дмитрука.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.