Майже дві сотні дворічних саджанців липи буде висаджено в Бериславі

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 21 березня 2019 року, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з головою районної ради Володимиром Коноваловим,  міським головою Олександром Шаповаловим та активістами міста взяли участь у толоці, яка пройшла у Бериславі в рамках проведення двомісячника по благоустрою та санітарній очистці території міста, запланованого Бериславською міською радою.

Метою проведення заходів благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення шляхом створення нових насаджень, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Так, на території міста буде висаджено майже дві сотні саджанців липи. Керівництво району та міста разом із працівниками комунальних служб, представниками громадськості і місцевими мешканцями вже сьогодні висадило частину дерев у міському парку.

Крім цього, дерева липи безоплатно передали до міських ОСББ для озеленення прибудинкових територій.  А працівники комунального виробничого управління “Бериславський водоканал” в цей день провели озеленення території біля водозабірних споруд та насосних станцій.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.