Проведено семінар-нараду з головними бухгалтерами розпорядників коштів районного бюджету

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.19 березня 2019 року фінансовим управлінням райдержадміністрації та управлінням Державної казначейської служби в Бериславському районі проведено семінар-нараду з головними бухгалтерами розпорядників коштів районного бюджету, міської, селищної та сільських рад району. 

Про підсумки виконання бюджету району за 2 місяці поточного року та завдання щодо забезпечення його виконання до кінця 2019 року доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Литвинова, яка зазначила, що при виконанні взятих зобов’язань за доходами загального фонду в цілому по району забезпечили виконання всі місцеві ради. 
Крім цього, Ірина Литвинова окреслила основні дані щодо оприлюднення інформації, визначеної статтею 28 Бюджетного кодексу України, з додержанням вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Окремо, заступник начальника, начальник бюджетного відділу Ірина Кальчик підвела підсумки проведення експертиз рішень про місцеві бюджети на 2019 рік. 
Також під час семінару-наради було обговорено питання щодо дотримання вимог планування місцевих бюджетів на основі програмно-цільового методу, забезпечення бюджетними установами своєчасного надання паспортів, наказів та звітів за програмно-цільовим методом. До того ж, обговорені проблемні питання, які виникають в процесі казначейського обслуговування місцевих бюджетів та підведено підсумки подання бюджетної та фінансової звітності за 2018 рік. 
Учасники заходу активно обговорювали питання, які виникали у процесі роботи та отримали вичерпні відповіді.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.