Мобільний соціальний офіс працював в Новокаїрській та Зміївській сільських радах

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.14 березня 2019 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання мобільним соціальним офісом до Новокаїрської та Зміївської сільських рад.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу з 10 громадянами з питань отримання субсидій, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою, та прийнято заяви у 30 громадян щодо оформлення житлових субсидій.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.В ході роботи, завдяки взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей райдержадміністрації проведено обстеження житлово-побутових умов у 13 сім’ях, з числа багатодітних та малозабезпечених, що отримують державні соціальні допомоги.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Фахівцями здійснено раннє виявлення 1 вразливої сім’ї, в якій проживає 3 дітей. У 3 сім’ях здійснено початкову оцінку потреб дітей та їх сімей, за результатом якої сім’ї взято на облік. Батькам надано консультації для подолання проблем, які погіршують рівень задоволення потреб дітей та призводять до потрапляння цих сімей у складні життєві обставини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У 6 опікунських сім’ях, де проживає 9 дітей здійснено перевірку цільового використання коштів, складено 6 інвентаризаційних актів житла, які на праві користування належать дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.