Відбулася зустріч з батьками та педагогічними колективами Бериславських закладів повної загальної середньої освіти №1 та №3

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.14 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Олександр Гомон з першим заступником голови районної держаної адміністрації Іриною Дробиш та помічником народного депутата України VIII скликання Івана Вінника Олегом Зайченком провели інформаційну зустріч з батьками та  педагогічними працівниками Бериславських закладів повної загальної середньої освіти №1 та №3.

Представники влади, спілкуючись з громадськістю, розповіли про перебіг соціально-економічного розвитку у районі. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Так, було обговорено про зміни у матеріально-технічному забезпеченні освітніх закладів району, створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бериславської районної ради, будівництво очисних споруд у місті, процес децентралізації, медичну, освітню та соціальні реформи, які успішно впроваджує держава.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Крім цього присутні мали змогу дізнатися про діючі програми “Людський капітал”, “Місцеві стимули” та "Крок до ВИШу".

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Ірина  Дробиш розповіла, що за рахунок залишків освітньої субвенції у цьому році будуть закуплені два шкільних автобуси, також планується придбати 15 кабінетів природничо-математичного циклу для шкіл району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Зустріч пройшла у формі діалогу. Керівництво району відповіло на питання педагогів.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.