Зустріч фіскалів з органами самоврядування – черговий крок у зворотньому зв’язку

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, Олександр Гомон, голова районної державної адміністрації, взяв участь у   зустрічі  податківців Бериславського управління та Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з представниками органів місцевого самоврядування Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського та Нововоронцовського районів.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Головними темами проведення зустрічі були питання взаємодії органів самоврядування під час проведення деклараційної кампанії доходів громадян 2019 року; легалізації трудових відносин; проведення обліку, нарахування та сплата за землю фізичними особами; особливості справляння місцевих податків і зборів у 2019 році.

Також було обговорено проблеми та перспективи розширення податкової бази місцевих бюджетів та шляхи збільшення податкових надходжень.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.