До Дня українського добровольця

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року, відзначається День українського добровольця.

Саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу під Києвом. Фактично саме вони сформували добровільні батальйони, які стали першим щитом на захисті України під час російської збройної агресії на Сході України. 

Внесок першої хвилі борців за свободу важко переоцінити – саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Схиляємо голови перед подвигом учасників добровольчих формувань, що є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.