Керівництвом продовжуються виїзди до сільських рад району

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іриною Дробиш у селі Шляхове провели зустріч з громадськістю Шляхівської, Урожайненської, Томаринської та Раківської сільських рад за участю їх місцевих голів.

Під час зустрічі обговорено питання щодо соціально-економічного розвитку територій, територіальної оборони, заключення декларацій з сімейними лікарями, монетизації субсидій, вирішення проблемних ситуацій з перевізниками району тощо.

 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Окремо зупинилися на питанні децентралізації. Олександр Гомон поділився з присутніми стратегічними планами, що стосуються розвитку громади, розповів про можливість отримання різноманітних грантів, які пропонуються як державними програмами, так і закордонними інвесторами. Він також наголосив, що перевагою функціонування ОТГ є можливість самостійного використання бюджетних коштів.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Крім цього, Ірина Дробиш розповіла про результати впроваджених державою реформ у сфері медицини, освіти та соціального забезпечення громадян. Так, було наголошено, що Бериславський район є центром Бериславського госпітального округу, а отже якість медичного обслуговування зростатиме, адже збільшуватиметься кількість кваліфікованих спеціалістів. З рахунок медичної субвенції закуповуватиметься комп’ютерне обладнання для вторинної ланки медицини району. Що стосується розвитку освітньої галузі, перший заступник зупинилася на успіхах впровадження нової української школи та розповіла, що за рахунок залишків освітньої субвенції планується закупівля двох шкільних автобусів та придбання 15 кабінетів природничо-математичного циклу у заклади повної загальної середньої освіти Бериславщини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Керівництво району на завершення зустрічі дало вичерпні відповіді на всі запитання, що турбують жителів громад, та взяло на особистий контроль вирішення проблемних питань.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.