Жителі міста відзначили 75-у річницю визволення Берислава від нацистських загарбників

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 11 березня 2019 року, відбувся тематичний захід, присвячений 75-ій річниці визволення Берислава від нацистських загарбників, на якому були присутні представники районної влади, ветерани та діти війни, студенти Бериславського педагогічного коледжу імені В. Ф. Беньковського Херсонського державного університету, школярі закладів повної загальної середньої освіти міста і громада Бериславщини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.До уваги присутніх була представлена історична інсталяція, присвячена трагічним подіям Другої світової війни, яку підготували працівники Бериславського районного історичного музею спільно з працівниками Бериславської центральної районної бібліотеки.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Усіх полеглих у ті страшні часи і зниклих безвісти воїнів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели загиблих воїнів-бериславців на фронтах Другої світової війни.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Пам'ять про війну, її сувора правда житиме з нами як приклад мужності, патріотизму та важкої праці протягом повоєнних років. Земний уклін і сердечна подяка всім людям старшого покоління і особисто кожному учаснику тих бурхливих подій за неоціненний вклад заради вільного і щасливого життя нащадків!Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.