Ірина Дробиш провела щотижневу апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Традиційно, на початку тижня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела щотижневу апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, силових структур та ЗМІ району.

У ході наради проведено моніторинг криміногенної ситуації в районі та ходу здійснення весняного призову на строкову військову службу, підведено підсумки роботи усіх структурних підрозділів та визначено першочергові завдання на поточний тиждень.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Крім цього, розглянуто питання щодо проведення в населених пунктах району заходів по благоустрою, монетизації субсидій населенню району, виконання бюджету, продовження ремонтних робіт  на об’єктах соціальної сфери тощо.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.За результатами наради перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш надала протокольні доручення та взяла їх виконання на особистий контроль.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.