Бериславці яскраво відсвяткували Масляну

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Масляна – це свято проводів зими і зустріч весни, святкування якого завжди проходили весело з народними гуляннями і обов’язковим атрибутом свята – дуже смачними й ароматними млинцями.

Весело та гамірно було сьогодні на майдані районного  Будинку культури, де відбулося традиційне, улюблене усіма, народне свято Масляної під колоритною назвою “На Масляну гуляли – весну закликали”.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Учасники святкового ярмарку влаштували для присутніх справжній кулінарний фестиваль. Гостей шанували варениками, пирогами, солодощами, ну і звичайно ж, млинцями.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш, звертаючись до присутніх, привітала всіх зі святом та побажала миру, добра і радості для кожної родини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Не оминуло святкування і найменших жителів міста, для яких проведено майстер-клас  “Бібліотечна Масляна”, під час якого всі бажаючі мали змогу розфарбувати фігурки з солоного тіста у вигляді сонечка та весняних квітів, що символізують прихід тепла та пробудження природи.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Свято не обійшлося без жартів, народних пісень і танців. Присутніх вітали кращі виконавці та аматорські колективи району. Гості свята мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх та розвагах.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Фінальним акордом позитивного, по справжньому весняного дійства стало спалення опудала Масляної, що символізує собою остаточну перемогу тепла над холодом, весни – над зимою. Усі учасники театралізації разом з гостями водили хороводи навколо палаючого опудала під традиційні веснянки.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Висловлюємо велику подяку усім учасникам дійства та мешканцям міста, які завітали на традиційне народне свято Масляної. Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.