Бериславці вшанували пам'ять Кобзаря

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.10 березня 2019 року, в парковій зоні міста відбувся мітинг з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка. Слова мудрого Кобзаря – “Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!” – стали гаслом заходу, у якому взяли участь представники районної влади та жителі Бериславщини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Ведучі коротко зупинилися на головних віхах життєвого шляху Великого українського поета. У виконанні любительського об’єднання ветеранів праці районного Будинку культури пролунала пісня “Думи мої”, солістка закладу повної загальної середньої освіти № 1 Катерина Кучеренко виконала пісню  «Кобзар». Учасники мітингу вкотре мали змогу впевнитися у тому, що творчість народного генія актуальна й нині, адже українці, як і два століття тому, борються за мир і свободу. Мудрий Кобзар у своїх творах закликає нас об’єднувати силу духу та рухатися у напрямку волі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.В рамках заходу відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Т. Г. Шевченка від керівництва та громадськості району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Григорович залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український. Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.