На Бериславщині з Міжнародним жіночим днем вітали прекрасну половину людства

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Голова районної державної адміністрації Олександр Гомон привітав усіх присутніх зі святом. Очільник району подякував жінкам Бериславщини за неоціненний вклад у розвиток району та побажав тепла, здійснення мрій, кохання і безмежного щастя.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Після урочистої частини на присутніх чекав неймовірний концерт Максима Лозового, який відбувся за фінансової підтримки народного депутата України Івана Вінника, депутатів обласної ради Віктора Короленка, Ігоря Йосипенка і Віктора Деркача та професійних організацій району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Усі присутні отримали задоволення та позитивні емоції від виступу артиста та зарядились чудовим настроєм в переддень Міжнародного жіночого дня.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.