Олександр Гомон провів щотижневу апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.На початку тижня керівництвом районної державної адміністрації проведено чергову апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, силових структур.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У ході роботи звернено увагу на питання забезпечення правопорядку у районі, ліквідації надзвичайних ситуацій, проведення призовної кампанії та набору чоловіків на військову службу за контрактом. Також присутніх ознайомлено з рядом заходів, які заплановані на поточний тиждень. З інформацією щодо проведення монетизації субсидій у районі заслухано начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інну Іванову.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.За результатами наради голова районної державної адміністрації Олександр Гомон надав доручення керівникам та взяв їх виконання на особистий контроль.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.