Звіт про роботу районної спостережної комісії

Протягом 2018 року проведено 12 засідань спостережної комісії, на яких розглянуто питання щодо надання допомоги у соціальній адаптації особам, засудженим до покарань без позбавлення волі, особам, які звільнилися з місць позбавлення волі. До спостережної комісії надійшло 36 повідомлень  від Бериславського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації”  в Херсонській області. Від виправних колоній Державної пенітенціарної служби України отримано 16 повідомлень про звільнення осіб  з місць позбавлення волі.

Станом на 01 січня 2019 року у ході проведеної соціальної роботи з 29 особами, засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі за направленням Бериславського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Херсонській області, надано 87 соціальних послуг, а саме інформаційні, психологічні, соціально-педагогічні, соціально-економічні, юридичні, щодо попередження туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, формування здорового способу життя.

Між спостережною комісією Бериславської районної державної адміністрації та Бериславським районним відділом філії Державної установи “Центр пробації” в Херсонській області  налагодженна тісна співпраця. У разі виникнення проблемних ситуацій або питань, які потребують детального вивчення, члени комісії спільно із представниками відділу пробації  розробляють спільний план дій  та  мобільно знаходять шляхи їх вирішення.

Згідно пункту ІV “Повноваження структурного підрозділу з питань соціального захисту населення” спільного Наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України “Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк” від 03 квітня 2018 року №974/5/467/609/280 налагоджена співпраця з управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.