Відбулася зустріч групи самодопомоги дружин та матерів учасників АТО

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Війна на сході України стала для нашого народу великим випробовуванням та психотравмуючим фактором не тільки для учасників бойових дій, але й для їхніх родин, зокрема, жінок та дітей.

З метою надання психологічної підтримки та допомоги сім’ям військовослужбовців, 27 лютого 2019 року, на базі Бериславської філії Херсонського обласного центру зайнятості, спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено зустріч групи самодопомоги матерів та дружин учасників АТО. На захід було запрошено військового капелана Олега Фірюліна, спеціаліста місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерину Кравчук, голову районної організації Товариства Червоного Хреста України Галину Харламову.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Учасники заходу обговорили питання психофізичної саморегуляції, основ релаксації, за допомогою яких можна знайти власні енергетичні ресурси для подолання життєвих проблем. Були надані рекомендації щодо попередження конфліктів в сім’ях та шляхів налагодження соціальних контактів, особлива увага була звернена на профілактику алкозалежності.

Члени групи залюбки сприймали надану інформацію, непомітно для себе розкривалися, формулювали свої проблеми, завдяки чому страхи поступово розчинялися.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Бажання кожного надати допомогу було щирим, присутні ділилися власним досвідом, рекомендаціями, що загалом здійснило позитивний терапевтичний ефект на усіх учасників. Окрім того, кожен з присутніх отримав інформаційні буклети про “Послуги районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” та “Пам’ятку учаснику АТО”. 

Спеціалісти Центру і надалі надаватимуть методичну та організаційну допомогу матерям та дружинам учасників АТО, сприятимуть залученню нових учасників до групи самодопомоги. Адже, якщо вчасно допомогти близьким учасника бойових дій, впоратися зі стресами війни, то краще почуватиметься вся сім’я, і зменшиться ризик виникнення проблем у майбутньому. 

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.