Мобільний соціальний офіс працював в Тягинській та Львівській сільських радах

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.27 лютого 2019 року здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання мобільним соціальним офісом до Тягинської та Львівської сільських рад.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу з питань отримання субсидій, у зв’язку з процесом її монетизації, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою, та прийнято заяви у 53 громадян щодо оформлення житлових субсидій.

Здійснено перевірки делегованих органами виконавчої влади повноважень органам місцевого самоврядування в частині соціального захисту дітей на території сільських рад.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У ході роботи, завдяки взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено обстеження житлово-побутових умов у 18 сімей, із числа багатодітних та малозабезпечених, що отримують державні соціальні допомоги. 2 сім’ям припинено виплати державної допомоги у зв’язку з нецільовим використанням коштів.

Фахівцями здійснено раннє виявлення 4 вразливих сімей, у яких проживає 12 дітей. У всіх сім’ях здійснено початкову оцінку потреб дитини та її сім’ї, за результатом якої 4 сім’ї взято на облік, у 4 з них встановлено ряд факторів, що призводять до їх вразливості. Батькам надано консультації для подолання проблем, які погіршують рівень задоволення потреб дітей та призводять до потрапляння цих сімей у складні життєві обставини.

За зверненням Херсонського морського коледжу рибної промисловості проведена профілактична робота з неповнолітнім.

У Львівській   сільській  раді відвідано 2 опікунські родини, перевірено стан утримання 6 житлових об'єктів, які на праві користування належать дітям пільгової категорії. За зверненням Львівського наукового ліцею Херсонської обласної ради відвідано 2 родини, діти з яких навчаються у навчальному закладі; проведено попереджувальну профілактичну роботу з батьками.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.