Керівники району зустрілися з громадою Високівської сільської ради

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, перший заступник голови Ірина Дробиш та голова районної ради Володимир Коновалов провели зустріч з громадою Високівської сільської ради, яка відбулася за участі депутата обласної ради Віктора Деркача, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталі Стаднік, головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Бериславський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської районної ради Ігоря Абрамова та Високівського сільського голови Євгенії Перевенко. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Під час зустрічі з громадою керівники району обговорювали питання, що стосуються життєдіяльності громади, реформ, які впроваджуються у державі, соціально-економічного та культурного розвитку району.
Жваве обговорення під час зустрічі викликало питання процесу децентралізації.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Ірина Дробиш зупинилась на питаннях капітального ремонту будівлі амбулаторії, продовження ремонтних робіт у Високівському закладі повної загальної середньої освіти, впровадження реформ медицини, програми “Доступні ліки”, “Людський капітал”, “Медичні стимули” та поінформувала присутніх про те, що за кошти державного бюджету в новобудові міста Берислав буде придбано однокімнатну квартиру жителю Високівської сільської ради із числа дітей-сиріт.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Мешканці сільської ради, активно спілкуючись з керівництвом району, задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді.
На завершення керівники району подякували присутнім за участь у зустрічі та побажали плідної і злагодженої праці на благо громади.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.