Голова районної державної адміністрації Олександр Гомон зустрівся з громадськістю Лиманецької сільської ради

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 27 лютого 2019 року, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іриною Дробиш за участю депутата обласної ради Віктора Деркача, керівника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталі Стаднік та  головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Бериславський центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської районної ради Ігоря Абрамова зустрілися з громадськістю Лиманецької сільської ради, під час якої обговорили ряд важливих питань.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Посадовці працювали в режимі “діалогу” з громадськістю, вислуховували пропозиції, думку мешканців населених пунктів, так як у нашій державі проходять реформування майже у всіх сферах життя.

Так, у ході зустрічі, порушували та обговорювали питання реформ у галузі медицини та освіти, соціально-економічного розвитку, благоустрою, питання децентралізації, ремонт автомобільних доріг загального користування в межах села Лиманець та інше.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Спілкуючись із присутніми Олександр Гомон поінформував громадян про проведену роботу в 2018 році, виконання планів соціально-економічного розвитку та бюджету, благоустрою, а також, наголосив, що усі проблемні питання, які турбують жителів району знаходяться під його особистим контролем.
Важливими напрямками своєї роботи на наступний рік очільник району вважає збереження власного потенціалу розвитку та недопущення зниження рівня життя населення району.

У свою чергу, Ірина Дробиш, поінформувала присутніх про роботу “мобільної групи”, яка здійснює комплексне обслуговування населення за місцем проживання та надає роз’яснення щодо нововведень у сфері соціального захисту та зазначила, що робота “мобільної групи”, спрямована на покращення життя людей на селі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Також, оглянули об’єкти соціальної сфери, зокрема, Лиманецький заклад повної загальної середньої освіти,  де поспілкувалися з керівником закладу, педагогічним колективом та обговорили ряд питань, що потребують першочергового вирішення. Особливу увагу звернуто  на виконання встановлених вимог та стандартів до перших класів “Нової української школи”.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.