Олександр Гомон прозвітував про стан економічного, соціального та культурного розвитку району за 2018 рік

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 26 лютого 2019 року, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон публічно прозвітував перед громадою району про діяльність райдержадміністрації за всіма напрямками. Захід відбувся за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, засобів масової інформації, керівників підприємств, установ та громадських організацій, мешканців міста.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Очільник району підвів підсумки роботи всіх сфер життєдіяльності Бериславщини – територіальної оборони, соціально-економічного розвитку, агропромислової та інвестиційної діяльності, питання бюджету та фінансів, роботи житлово-комунального, транспортного та дорожнього господарства, освітньої, медичної, соціальної, культурної та туристичної сфер.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Характеризуючи досягнення, Олександр Гомон детально проаналізував роботу кожної галузі, подякував усім керівникам за добросовісне виконання поставлених задач. А також зауважив, що у 2019 році потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб вирішувати ряд важливих завдань, які включені в програму соціально-економічного розвитку району на поточний рік.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Після закінчення доповіді всі бажаючі мали можливість задати питання та долучитися до обговорення.

ДОВІДКОВО: ознайомитися зі звітом голови Бериславської районної державної адміністрації за 2018 рік можна за посиланням: http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/administratsiya/zvit-holovy/249-zvit-holovy

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.