Ірина Дробиш взяла участь у нараді з керівниками закладів освіти району

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.26 лютого 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Дробиш взяла участь у нараді керівників загальної середньої та позашкільної освіти району.

У ході наради розглянуті питання про хід підготовки до участі учнів закладів загальної середньої освіти району в зовнішньому незалежному оцінюванні; результати проведення інвентаризації  у закладах освіти району у 2018 році; стан організації профільного навчання в закладах повної загальної середньої освіти.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Звертаючись до освітян, Ірина Дробиш акцентувала увагу на необхідності роз'яснювальної роботи серед вчителів-предметників щодо об’єктивного оцінювання знань учнів, які є претендентами на отримання атестатів про повну загальну середню освіту з відзнаками. Також вона звернула увагу на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти відповідно до статті 30 Закону України “Про освіту”.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Стаднік наголосила на необхідності підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та зазначила, що сучасні вчителі повинні користуватися сучасними педагогічними технологіями, інтегрованими курсами та інноваційними формами й методами навчання задля створення умов профільної освіти.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Підводячи підсумки, Наталя Стаднік визначила пріоритетні завдання для керівників закладів освіти.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.