Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.26 лютого 2019 року, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Іриною Дробиш провели засідання колегії районної державної адміністрації за участю депутатів обласної ради Север’яна Кардави та Віктора Деркача, голови районної ради Володимира Коновалова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств і організацій району, міського, селищного та сільських голів місцевих рад, директорів  закладів повної загальної середньої освіти району та представників ЗМІ.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Про хід виконання районної комплексної програми національно-патріотичного виховання “Дитина-громадянин-патріот Батьківщини” на 2017-2021 роки доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Стаднік, яка зазначила, що національно-патріотичне виховання у закладах освіти району є наскрізним компонентом  освітнього процесу. До аспектів його реалізації задіяно весь колектив закладів освіти, учнівське самоврядування, батьківську громадськість і здійснюється за співпрацею з органами місцевого самоврядування, служби у справах дітей районної державної адміністрації, громадськими організаціями, Бериславським відділом  поліції Головного управління Національної поліції в  Херсонській області.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Завідувач сектору з питань внутрішнього аудиту управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Владислав Сольський оприлюднив результати проведення внутрішніх аудитів за 2018 рік. Доповідач зазначив, що за результатами проведених планових та позапланових аудитів складені аудиторські звіти, аудиторські висновки та рекомендації, що містять конструктивні пропозиції з удосконалення аспектів діяльності установ, щодо яких проводився внутрішній аудит.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Крім основних питань розглянуто питання про наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску і інших платежів до Пенсійного фонду України; внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік; внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 січня 2019 року №37 “Про проект програми висвітлення діяльності районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на 2019-2020 роки”; проект змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Також заслухано начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інну Іванову, яка інформувала присутніх про стан призначення населенню району житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива та особливості монетизації. Про динаміку влаштування у 2018 році в сімейні форми виховання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла Горішня Олена Петрівна, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Закінчуючи роботу засідання, Олександр Гомон підвів підсумки роботи колегії. З розглянутих питань, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.