Ірина Дробиш провела щотижневу апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.04 лютого 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району, представниками ЗМІ. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
На апаратній було підсумовано роботу підрозділів за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Також було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про підсумки роботи колегії райдержадміністрації, функціонування закладів соціальної сфери району, використання залишків бюджету установами і організаціями району, роботу виїзного мобільного офісу, підготовку до проведення весняного призову на строкову військову службу, працевлаштування незайнятого працездатного населення на місцевих підприємствах району, збереження правопорядку та посилений контроль у місцях збору неповнолітніх ювенальною превенцією та службою у справах дітей райдержадміністрації тощо.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.По завершенні наради Ірина Дробиш підвела підсумки та надала ряд доручень керівникам служб району.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.