Пройшло засідання колегії райдержадміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.31 січня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона та першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств і організацій району, міського та сільських голів місцевих рад району та представників ЗМІ.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.По першому питанню – про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за  2018 рік – слухали тимчасово виконуючу обов’язки начальника управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксану Гордійчук та співдоповідачів,  а саме – керівників районних відділів і управлінь. Так, в рамках першого питання порядку денного, підведено підсумки роботи промислової, інвестиційної, будівельної, торгівельної,  підприємницької та сільськогосподарської ланок за минулий рік. Крім того, заслухано статистичні дані щодо ситуації на ринку праці, грошових доходів та соціального забезпечення населення, які, в порівнянні з минулим роком, значно покращилися. Також коротко йшлося про здобутки та реформування освітньої, медичної і культурної галузі життєдіяльності району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Про підсумки виконання районного бюджету за 2018 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Литвинова, яка зазначила, що станом на 01 січня 2019 року виконання дохідної частини загального фонду бюджету забезпечено всіма 23 місцевими радами району та районним бюджетом. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів збільшились на 20,7 відсотка.    Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Луценко Ігор Олександрович, заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення районного військового комісаріату інформував про підсумки осіннього призову 2018 року, який зазначив, що робота районної призовної комісії була організована у відповідності з керівними документами і мала позитивні результати.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Крім цього,  на засіданні колегії протокольно розглянуто й ряд інших питань.

Завершуючи засідання, Олександр Гомон підвів підсумки роботи колегії. З розглянутих питань, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.